Teknik Özellikler
| TEKNİK BİLGİLER | O 4000 |
|---|---|
| Soğutma Kapasitesi L35 L35 | 3700 W |
| Soğutucu Gaz Tipi | R 134a |
| Soğutucu Gaz Miktarı | 1050 g |
| Termostat Fabrika Ayarı | 34 °C |
| Difransiyel | 4 °C |
| Dış Ünite Fan Debisi | 1425 m³/h |
| İç Ünite Fan Debisi | 1175 m³/h |
| Enerji Frekansı | 50/60 Hz |
| Enerji Voltajı | 380 V. – 415 V. |
| Çekilen Güç | 1870 W |
| Çalışma Akımı | 4.2 A |
| Başlangıç Akımı | A |
| Ağırlık | 57 kg |
| Yükseklik x Genişlik x Derinlik | 1050 x 450 x 290 |
| Metal Aksam Cinsi | Galvaniz |
| Montaj Şekli | Dikili Tip |
| Koruma Sınıfı | IP 65 |
| Çalışma Aralığı | 0 °C … +55 °C |
| Kompressör | Embraco |
| Fanlar | EbmPapst |








